Hudební festival PASOVARSKÉ TVRZENÍ 2024 na podporu tvrze

9.-10. 8. 2024

Již 4. ročník benefičního festivalu na podporu obnovy tvrze na Pasovarech (Světlík). Program v pátek i sobotu!
Oheň, kytary a zpěvy taktéž oba večery.

Účastnický poplatek na festival bude vybírán ve formě členského příspěvku, který činí minimálně 300 Kč (oba dny dohromady) pro účastníky nad 15 let věku.

Program doplníme, určitě bude stát za to. A ta pohoda celý víkend.

Určitě přijeďte už v pátek, ať se dobijete doplna.

Vstupné: minimální doporučený příspěvek 300 Kč/na oba dny dohromady, děti zdarma

(S)PAS TVRZ! a těšíme se na všechny!

CELKOVÁ ORGANIZACE:

Akce probíhá doslova na zelené louce. Na místo nevede elektřina ani vodovod. Elektřina pro základní potřeby festivalu (zejména zvuk a osvětlení na podiu) bude dodána z přenosné centrály. Proto prosíme účastníky, aby se těmto podmínkám přizpůsobili:

✅ Spaní ve stanech, vybavení asi jako na skautský tábor se užije – dobré boty do terénu se vždycky hodí, pláštěnka je samozřejmostí. Čelovky s sebou. Pitná voda na místě je, sprcha ne.

✅ Na místě bude možnost zakoupení domácího občerstvení v okénku „U Monarchy“ – šéfkuchař chystá zas nějakou specialitku, bruste si jazýčky! Ovšem pokud si přivezete i nějaké vlastní svačiny, neprohloupíte, civilizace s obchody je daleko 😉 Pivo, limo a vodu máme!

✅ Zvažte příjezd vlakem do Mezipotočí a cca pětikilometrovou procházku na místo činu. Parkování aut je možné cca 500 m od dějiště festivalu. Ale čím méně aut, tím lépe a hezčeji, že?
Polní cesta je velmi rozbitá asfaltka, je třeba jet opatrně, tak pozor.

✅ Pokud chcete přijet se psem, zvažte, zda je schopen se potkat s jinými psy.

✅ Akci pořádá Spolek Z Pasovar. Účastnický poplatek na festival bude vybírán ve formě členského příspěvku, který činí minimálně 300 Kč pro účastníky nad 15 let věku. Účastníci však mohou podle své vůle přispět i víc např. s ohledem na počet dětí, ochotu podpořit obnovu tvrze atp. Každá koruna se počítá.

✅ Výtěžek z akce pokryje základní výdaje festivalu, zbytek jde na opravu tvrze.

Těšíme se na vás!

Hudba tvrdí Pasovary!

Stanovy spolku